کمی درباره مجموعه گران پاشا

ما یک گروه حرفه‌ای و با تجربه در زمینه ساخت و ساز ساختمان هستیم. با سال‌ها تجربه در این صنعت، ما به عنوان یک نام معتبر در ارائه خدمات ساختمانی شناخته می‌شویم.

ماموریت ما در گروه گران پاشا، ارائه خدمات ساختمانی با کیفیت بالا، دقت و حرفه‌ایت است. ما با استفاده از تیمی از متخصصین ماهر و متعهد، پروژه‌های ساختمانی متنوع را به انجام می‌رسانیم.

در گروه گران پاشا، همکاری با مشتریان ما بر اساس ارزش‌هایی مانند شفافیت، اعتماد و احترام استوار است. ما به ارائه راهکارهای سفارشی و به‌موقع برای نیازهای ساختمانی شما متعهدیم. با تمرکز بر جزئیات و استفاده از مواد با کیفیت بالا، ما به ایجاد ساختمان‌هایی با طراحی هوشمند و دوام بالا می‌پردازیم.

0 +
پروژه انجام شده
0 +
طبقه ساخته شده
0 +
واحد ساخته شده
0 +
مشارکت در ساخت

مهندس گران پاشا

 

داستان گران پاشا چیست؟

مهندس گران پاشا ، که در حال حاضر از موفق ترین و به نام ترین مهندسان در زمینه ساخت و ساز ملک های مسکونی و تجاری در شرق تهران می باشد ، تا امروز داستان قابل تاملی در زندگی داشته است که در ادامه می خوانید.

 

مهندس گران پاشا پس ازتحصیل جهت طی کردن دوره خدمت مقدس سربازی عازم گردید و پس از اتمام دوره در سال ۱۳۷۶ خدمت را به پایان رساند.

وی حدود دو سال پس از اتمام دوره سربازی،جهت ارتقا دانش خود و نیاز به کسب تجربه بیشتر ، اقدام به تحقیق بیشتر و بررسی های لازم جهت ورود به عرصه ساخت و ساز و مهندسی نمود. جهت اینکه همزمان با ارتقا و راهبرد هدف های خود درآمدی داشته باشد ، در سال ۱۳۷۹ در منطقه قنات کوثر تهران ، آبمیوه فروشی خود را احداث نمود که در آن زمان به علت کیفیت بالا محصولات ، مشتریان زیادی را به خود جلب نمود.

آقای مهندس گران پاشا ، از سال ۱۳۸۷ تا سال ۱۳۹۱ جواز فروش نساجی مازندران در قنات کوثر را دریافت نمود که در این زمینه نیز پیشرفت چشمگیری در آمار فروش نساجی مازندران ایجاد گردید.

در همان سال تقریبا تمام تجربه ها کسب شده بود ، دانش علمی و فنی به میزان لازم جهت ساخت بنا رسیده بود و از آنجایی که ایشان با خودکفایی و کارآفرینی خود اشتغالی با پشتکار مغازه ای را خریداری کرده بود ، همان مغازه را در سال ۱۳۹۲ به فروش رساند تا  با مبلغ مغازه ی خود شروع به ساخت و ساز کند.

از آنجایی که آن پروژه اولین پروژه در دست ساخت به دست مهندس گران پاشا بود ، مشکلاتی در راه وجود داشت. از جمله اینکه بنا و زمین به علت عقب نشینی با تراکم صد در صد ساخته میشد و مشکل بعدی نقدینگی بود.

یکی از بزرگان محل که تحت تاثیر تلاش ها و کوشش های ایشان و اعتباری که در چند سال گذشته کسب نموده بود قرار گرفته بود ، یکی از مغازه هایش را در اختیار مهندس گران پاشا قرارداد و حمایت بدون چشم داشت ایشان موجب گردید پروژه به مراحل بعدی هدایت شود.

در آن پروژه مشکل نقدینگی کماکان وجود داشت تا اینکه در مرحله سقف چهارم نقدینگی به اتمام رسید و مهندس گران پاشا به دنبال دریافت تسهیلات ۱ میلیارد تومانی از بانک کشاورزی رفتند.

دردسر های آن پروژه به حدی بود که اکثر اطرافیان وی به اون نا امیدی تزریق می کردند ولی در نهایت با تلاش و کوشش و تجربه حاصله ، و با پیش فروش کردن یکی از طبقات آن پروژه ، بالاخره به اتمام رسید.

جناب آقای گران پاشا ، موسس  و مالک دفتر مهندسی گران پاشا ، تا به امروز پروژه های متعددی را در شرق تهران با کیفیت ساخت فوق العاده و با عنایت به علم و دانش خود ساخته است و همیشه در هر لحظه ، یک شعار را دائما تکرار می کنند و آن شعار این است :

صداقت در گفتار ، پایبندی به تعهدات، دقت و ظرافت، خدمات پس از فروش

به یاری خداوند و نیز اتکا به این شعار ،امروز آقای گران پاشا از بنام ترین سازندگان ملک های مسکونی، اداری و تجاری در شرق تهران هستند که هر مالکی تمایل به همکاری با ایشان دارد.

جناب آقای گران پاشا ، همیشه در پایان صحبت ها، تمامی موفقیت های خود را مدیون خدای باری تعالی می دانند.

 

 

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت با گران پاشا یک فرصت بزرگ و هیجان انگیز است. این فرایند، نه تنها امکان خلق یک تجربه کاری مثبت را برای خود فراهم می‌کند، بلکه به شما این امکان را می‌دهد که در صنعت ساخت و ساز به عنوان یک بازیگر فعال عمل کنید.

طراحی و معماری

طراحی و معماری، اساسی‌ترین عناصری هستند که بر پایه آن‌ها عملکرد و شکل‌دهی به ساختمان بنا می‌شود. طراحی و معماری نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند و باعث میشود ساختمان به بهره‌وری بالا، کارایی و ایجاد ارزش افزوده در پروژه‌ شود.

بازسازی

اجرا

در اجرا و ساخت ساختمان، تجربه، تخصص و دقت بسیار مهم هستند. ما در تمام مراحل از برنامه‌ریزی و طراحی تا اجرا و نظارت، با استفاده از بهترین روش‌ها و استانداردهای صنعتی، کنترل کیفیت دقیق را حفظ خواهیم کرد